Προγνωστικά Ρέμο Μπελέμ - Σαπεκοένσε και πληροφορίες για στοίχημα. Μελετήστε τα διαθέσιμα στατιστικά, τη φόρμα των ομάδων και τις αποδόσεις πριν από την επιλογή σας.
Ρέμο Μπελέμ
ΣαπεκοένσεΠρογραμματισμένος
Γήπεδο: Estadio Evandro Almeida
Τελευταία γνωστή ενδεκάδα, αγώνας στις · Remo — Botafogo
Ενδεικτική σύνθεση από προηγούμενο αγώνα, όχι επιβεβαιωμένη για αυτή την αναμέτρηση.
Τελευταία γνωστή ενδεκάδα, αγώνας στις · RB Bragantino — Chapecoense-sc
Ενδεικτική σύνθεση από προηγούμενο αγώνα, όχι επιβεβαιωμένη για αυτή την αναμέτρηση.
Παλαιότεροι αγώνες αριστερά, νεότεροι δεξιά
| Στατιστικό | Τιμή |
|---|---|
| Συνολικά γκολ ανά αγώνα | 1,60 |
| Γκολ υπέρ ανά αγώνα | 0,80 |
| Γκολ κατά ανά αγώνα | 0,80 |
| Συνολικά γκολ 1ου ημιχρόνου | 0,80 |
| Συνολικά γκολ 2ου ημιχρόνου | 0,80 |
| Κόρνερ ομάδας ανά αγώνα | 7,60 |
| Συνολικά κόρνερ ανά αγώνα | 13,20 |
| Κίτρινες κάρτες ομάδας ανά αγώνα | 2 |
| Συνολικές κίτρινες κάρτες ανά αγώνα | 3,60 |
| Σουτ ομάδας στην εστία ανά αγώνα | 4,80 |
| Συνολικά σουτ στην εστία ανά αγώνα | 9,20 |
| Νίκες | 20 % |
| Ισοπαλίες | 60 % |
| Ήττες | 20 % |
| Πάνω από 1,5 γκολ | 60 % |
| Πάνω από 2,5 γκολ | 20 % |
| Πάνω από 3,5 γκολ | 0 % |
| Σκόραραν και οι δύο ομάδες | 60 % |
| Αγώνες χωρίς γκολ κατά | 20 % |
Παλαιότεροι αγώνες αριστερά, νεότεροι δεξιά
| Στατιστικό | Τιμή |
|---|---|
| Συνολικά γκολ ανά αγώνα | 2,30 |
| Γκολ υπέρ ανά αγώνα | 0,90 |
| Γκολ κατά ανά αγώνα | 1,40 |
| Συνολικά γκολ 1ου ημιχρόνου | 0,60 |
| Συνολικά γκολ 2ου ημιχρόνου | 1,70 |
| Κόρνερ ομάδας ανά αγώνα | 6,70 |
| Συνολικά κόρνερ ανά αγώνα | 13 |
| Κίτρινες κάρτες ομάδας ανά αγώνα | 2 |
| Συνολικές κίτρινες κάρτες ανά αγώνα | 3,80 |
| Σουτ ομάδας στην εστία ανά αγώνα | 4 |
| Συνολικά σουτ στην εστία ανά αγώνα | 9,40 |
| Νίκες | 10 % |
| Ισοπαλίες | 30 % |
| Ήττες | 60 % |
| Πάνω από 1,5 γκολ | 70 % |
| Πάνω από 2,5 γκολ | 50 % |
| Πάνω από 3,5 γκολ | 10 % |
| Σκόραραν και οι δύο ομάδες | 70 % |
| Αγώνες χωρίς γκολ κατά | 10 % |
Παλαιότεροι αγώνες αριστερά, νεότεροι δεξιά
| Στατιστικό | Τιμή |
|---|---|
| Συνολικά γκολ ανά αγώνα | 2,20 |
| Γκολ υπέρ ανά αγώνα | 1 |
| Γκολ κατά ανά αγώνα | 1,20 |
| Συνολικά γκολ 1ου ημιχρόνου | 0,60 |
| Συνολικά γκολ 2ου ημιχρόνου | 1,60 |
| Κόρνερ ομάδας ανά αγώνα | 7,80 |
| Συνολικά κόρνερ ανά αγώνα | 13,40 |
| Κίτρινες κάρτες ομάδας ανά αγώνα | 2 |
| Συνολικές κίτρινες κάρτες ανά αγώνα | 4,40 |
| Σουτ ομάδας στην εστία ανά αγώνα | 4,80 |
| Συνολικά σουτ στην εστία ανά αγώνα | 9 |
| Νίκες | 20 % |
| Ισοπαλίες | 40 % |
| Ήττες | 40 % |
| Πάνω από 1,5 γκολ | 80 % |
| Πάνω από 2,5 γκολ | 40 % |
| Πάνω από 3,5 γκολ | 0 % |
| Σκόραραν και οι δύο ομάδες | 80 % |
| Αγώνες χωρίς γκολ κατά | 0 % |
Παλαιότεροι αγώνες αριστερά, νεότεροι δεξιά
| Στατιστικό | Τιμή |
|---|---|
| Συνολικά γκολ ανά αγώνα | 2,40 |
| Γκολ υπέρ ανά αγώνα | 1,20 |
| Γκολ κατά ανά αγώνα | 1,20 |
| Συνολικά γκολ 1ου ημιχρόνου | 0,70 |
| Συνολικά γκολ 2ου ημιχρόνου | 1,70 |
| Κόρνερ ομάδας ανά αγώνα | 6,60 |
| Συνολικά κόρνερ ανά αγώνα | 12,40 |
| Κίτρινες κάρτες ομάδας ανά αγώνα | 1,90 |
| Συνολικές κίτρινες κάρτες ανά αγώνα | 4,20 |
| Σουτ ομάδας στην εστία ανά αγώνα | 4,90 |
| Συνολικά σουτ στην εστία ανά αγώνα | 9,20 |
| Νίκες | 30 % |
| Ισοπαλίες | 30 % |
| Ήττες | 40 % |
| Πάνω από 1,5 γκολ | 70 % |
| Πάνω από 2,5 γκολ | 40 % |
| Πάνω από 3,5 γκολ | 20 % |
| Σκόραραν και οι δύο ομάδες | 60 % |
| Αγώνες χωρίς γκολ κατά | 20 % |
Παλαιότεροι αγώνες αριστερά, νεότεροι δεξιά
| Στατιστικό | Τιμή |
|---|---|
| Συνολικά γκολ ανά αγώνα | 1,80 |
| Γκολ υπέρ ανά αγώνα | 0,60 |
| Γκολ κατά ανά αγώνα | 1,20 |
| Συνολικά γκολ 1ου ημιχρόνου | 0,80 |
| Συνολικά γκολ 2ου ημιχρόνου | 1 |
| Κόρνερ ομάδας ανά αγώνα | 4,80 |
| Συνολικά κόρνερ ανά αγώνα | 11,80 |
| Κίτρινες κάρτες ομάδας ανά αγώνα | 2,20 |
| Συνολικές κίτρινες κάρτες ανά αγώνα | 3,40 |
| Σουτ ομάδας στην εστία ανά αγώνα | 2,40 |
| Συνολικά σουτ στην εστία ανά αγώνα | 8,60 |
| Νίκες | 0 % |
| Ισοπαλίες | 40 % |
| Ήττες | 60 % |
| Πάνω από 1,5 γκολ | 60 % |
| Πάνω από 2,5 γκολ | 40 % |
| Πάνω από 3,5 γκολ | 0 % |
| Σκόραραν και οι δύο ομάδες | 60 % |
| Αγώνες χωρίς γκολ κατά | 20 % |
Παλαιότεροι αγώνες αριστερά, νεότεροι δεξιά
| Στατιστικό | Τιμή |
|---|---|
| Συνολικά γκολ ανά αγώνα | 2,30 |
| Γκολ υπέρ ανά αγώνα | 0,90 |
| Γκολ κατά ανά αγώνα | 1,40 |
| Συνολικά γκολ 1ου ημιχρόνου | 1,20 |
| Συνολικά γκολ 2ου ημιχρόνου | 1,10 |
| Κόρνερ ομάδας ανά αγώνα | 4,70 |
| Συνολικά κόρνερ ανά αγώνα | 11,10 |
| Κίτρινες κάρτες ομάδας ανά αγώνα | 2,10 |
| Συνολικές κίτρινες κάρτες ανά αγώνα | 3,70 |
| Σουτ ομάδας στην εστία ανά αγώνα | 3 |
| Συνολικά σουτ στην εστία ανά αγώνα | 8,80 |
| Νίκες | 20 % |
| Ισοπαλίες | 30 % |
| Ήττες | 50 % |
| Πάνω από 1,5 γκολ | 70 % |
| Πάνω από 2,5 γκολ | 60 % |
| Πάνω από 3,5 γκολ | 10 % |
| Σκόραραν και οι δύο ομάδες | 60 % |
| Αγώνες χωρίς γκολ κατά | 20 % |
Παλαιότεροι αγώνες αριστερά, νεότεροι δεξιά
| Στατιστικό | Τιμή |
|---|---|
| Συνολικά γκολ ανά αγώνα | 3,20 |
| Γκολ υπέρ ανά αγώνα | 0,60 |
| Γκολ κατά ανά αγώνα | 2,60 |
| Συνολικά γκολ 1ου ημιχρόνου | 1,60 |
| Συνολικά γκολ 2ου ημιχρόνου | 1,60 |
| Κόρνερ ομάδας ανά αγώνα | 4,60 |
| Συνολικά κόρνερ ανά αγώνα | 10 |
| Κίτρινες κάρτες ομάδας ανά αγώνα | 1,60 |
| Συνολικές κίτρινες κάρτες ανά αγώνα | 2,40 |
| Σουτ ομάδας στην εστία ανά αγώνα | 3,40 |
| Συνολικά σουτ στην εστία ανά αγώνα | 11,80 |
| Νίκες | 20 % |
| Ισοπαλίες | 0 % |
| Ήττες | 80 % |
| Πάνω από 1,5 γκολ | 80 % |
| Πάνω από 2,5 γκολ | 80 % |
| Πάνω από 3,5 γκολ | 40 % |
| Σκόραραν και οι δύο ομάδες | 40 % |
| Αγώνες χωρίς γκολ κατά | 0 % |
Παλαιότεροι αγώνες αριστερά, νεότεροι δεξιά
| Στατιστικό | Τιμή |
|---|---|
| Συνολικά γκολ ανά αγώνα | 3 |
| Γκολ υπέρ ανά αγώνα | 0,90 |
| Γκολ κατά ανά αγώνα | 2,10 |
| Συνολικά γκολ 1ου ημιχρόνου | 1,80 |
| Συνολικά γκολ 2ου ημιχρόνου | 1,20 |
| Κόρνερ ομάδας ανά αγώνα | 4,22* |
| Συνολικά κόρνερ ανά αγώνα | 9,67* |
| Κίτρινες κάρτες ομάδας ανά αγώνα | 2,11* |
| Συνολικές κίτρινες κάρτες ανά αγώνα | 3,44* |
| Σουτ ομάδας στην εστία ανά αγώνα | 3,78* |
| Συνολικά σουτ στην εστία ανά αγώνα | 11,11* |
| Νίκες | 20 % |
| Ισοπαλίες | 20 % |
| Ήττες | 60 % |
| Πάνω από 1,5 γκολ | 90 % |
| Πάνω από 2,5 γκολ | 70 % |
| Πάνω από 3,5 γκολ | 30 % |
| Σκόραραν και οι δύο ομάδες | 70 % |
| Αγώνες χωρίς γκολ κατά | 0 % |
Παλαιότεροι αγώνες αριστερά, νεότεροι δεξιά
| Στατιστικό | Τιμή |
|---|---|
| Συνολικά γκολ ανά αγώνα | 3,60 |
| Γκολ υπέρ ανά αγώνα | 1,60 |
| Γκολ κατά ανά αγώνα | 2 |
| Συνολικά γκολ 1ου ημιχρόνου | 2,20 |
| Συνολικά γκολ 2ου ημιχρόνου | 1,40 |
| Κόρνερ ομάδας ανά αγώνα | 4,60 |
| Συνολικά κόρνερ ανά αγώνα | 9,20 |
| Κίτρινες κάρτες ομάδας ανά αγώνα | 2,60 |
| Συνολικές κίτρινες κάρτες ανά αγώνα | 4,20 |
| Σουτ ομάδας στην εστία ανά αγώνα | 3,80 |
| Συνολικά σουτ στην εστία ανά αγώνα | 8,40 |
| Νίκες | 40 % |
| Ισοπαλίες | 20 % |
| Ήττες | 40 % |
| Πάνω από 1,5 γκολ | 80 % |
| Πάνω από 2,5 γκολ | 80 % |
| Πάνω από 3,5 γκολ | 40 % |
| Σκόραραν και οι δύο ομάδες | 80 % |
| Αγώνες χωρίς γκολ κατά | 20 % |
Παλαιότεροι αγώνες αριστερά, νεότεροι δεξιά
| Στατιστικό | Τιμή |
|---|---|
| Συνολικά γκολ ανά αγώνα | 3,40 |
| Γκολ υπέρ ανά αγώνα | 1,50 |
| Γκολ κατά ανά αγώνα | 1,90 |
| Συνολικά γκολ 1ου ημιχρόνου | 1,80 |
| Συνολικά γκολ 2ου ημιχρόνου | 1,60 |
| Κόρνερ ομάδας ανά αγώνα | 4,63* |
| Συνολικά κόρνερ ανά αγώνα | 9,88* |
| Κίτρινες κάρτες ομάδας ανά αγώνα | 2* |
| Συνολικές κίτρινες κάρτες ανά αγώνα | 3,13* |
| Σουτ ομάδας στην εστία ανά αγώνα | 4* |
| Συνολικά σουτ στην εστία ανά αγώνα | 8,25* |
| Νίκες | 30 % |
| Ισοπαλίες | 30 % |
| Ήττες | 40 % |
| Πάνω από 1,5 γκολ | 80 % |
| Πάνω από 2,5 γκολ | 80 % |
| Πάνω από 3,5 γκολ | 50 % |
| Σκόραραν και οι δύο ομάδες | 60 % |
| Αγώνες χωρίς γκολ κατά | 30 % |
Παλαιότεροι αγώνες αριστερά, νεότεροι δεξιά
| Στατιστικό | Τιμή |
|---|---|
| Συνολικά γκολ ανά αγώνα | 2,40 |
| Γκολ υπέρ ανά αγώνα | 0,40 |
| Γκολ κατά ανά αγώνα | 2 |
| Συνολικά γκολ 1ου ημιχρόνου | 1,20 |
| Συνολικά γκολ 2ου ημιχρόνου | 1,20 |
| Κόρνερ ομάδας ανά αγώνα | 4* |
| Συνολικά κόρνερ ανά αγώνα | 10* |
| Κίτρινες κάρτες ομάδας ανά αγώνα | 1,25* |
| Συνολικές κίτρινες κάρτες ανά αγώνα | 2,25* |
| Σουτ ομάδας στην εστία ανά αγώνα | 2* |
| Συνολικά σουτ στην εστία ανά αγώνα | 12,25* |
| Νίκες | 0 % |
| Ισοπαλίες | 40 % |
| Ήττες | 60 % |
| Πάνω από 1,5 γκολ | 80 % |
| Πάνω από 2,5 γκολ | 40 % |
| Πάνω από 3,5 γκολ | 20 % |
| Σκόραραν και οι δύο ομάδες | 40 % |
| Αγώνες χωρίς γκολ κατά | 0 % |
Παλαιότεροι αγώνες αριστερά, νεότεροι δεξιά
| Στατιστικό | Τιμή |
|---|---|
| Συνολικά γκολ ανά αγώνα | 2,80 |
| Γκολ υπέρ ανά αγώνα | 0,80 |
| Γκολ κατά ανά αγώνα | 2 |
| Συνολικά γκολ 1ου ημιχρόνου | 1,40 |
| Συνολικά γκολ 2ου ημιχρόνου | 1,40 |
| Κόρνερ ομάδας ανά αγώνα | 3,78* |
| Συνολικά κόρνερ ανά αγώνα | 10,78* |
| Κίτρινες κάρτες ομάδας ανά αγώνα | 2,22* |
| Συνολικές κίτρινες κάρτες ανά αγώνα | 3,67* |
| Σουτ ομάδας στην εστία ανά αγώνα | 3,11* |
| Συνολικά σουτ στην εστία ανά αγώνα | 11,33* |
| Νίκες | 10 % |
| Ισοπαλίες | 30 % |
| Ήττες | 60 % |
| Πάνω από 1,5 γκολ | 90 % |
| Πάνω από 2,5 γκολ | 60 % |
| Πάνω από 3,5 γκολ | 30 % |
| Σκόραραν και οι δύο ομάδες | 60 % |
| Αγώνες χωρίς γκολ κατά | 0 % |
| Θέση | Ομάδα | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Γκολ υπέρ | Γκολ κατά | Διαφορά τερμάτων | Βαθμοί |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 34 | 23 | 7 | 4 | 71 | 29 | 42 | 76 | |
| 2 | 34 | 21 | 10 | 3 | 62 | 23 | 39 | 73 | |
| 3 | 34 | 18 | 6 | 10 | 55 | 48 | 7 | 60 | |
| 4 | 34 | 16 | 9 | 9 | 55 | 42 | 13 | 57 | |
| 5 | 34 | 15 | 9 | 10 | 51 | 43 | 8 | 54 | |
| 6 | 34 | 14 | 11 | 9 | 50 | 45 | 5 | 53 | |
| 7 | 34 | 14 | 8 | 12 | 44 | 40 | 4 | 50 | |
| 8 | 34 | 13 | 8 | 13 | 44 | 39 | 5 | 47 | |
| 9 | 34 | 12 | 11 | 11 | 50 | 49 | 1 | 47 | |
| 10 | 34 | 12 | 8 | 14 | 39 | 39 | 0 | 44 | |
| 11 | 34 | 11 | 9 | 14 | 46 | 53 | -7 | 42 | |
| 12 | 34 | 11 | 9 | 14 | 40 | 51 | -11 | 42 | |
| 13 | 33 | 11 | 8 | 14 | 43 | 50 | -7 | 41 | |
| 14 | 34 | 10 | 10 | 14 | 39 | 48 | -9 | 40 | |
| 15 | 34 | 10 | 8 | 16 | 35 | 51 | -16 | 38 | |
| 16 | 34 | 9 | 11 | 14 | 38 | 42 | -4 | 38 | |
| 17 | 34 | 9 | 10 | 15 | 36 | 42 | -6 | 37 | |
| 18 | 34 | 9 | 10 | 15 | 38 | 47 | -9 | 37 | |
| 19 | 34 | 6 | 11 | 17 | 37 | 57 | -20 | 29 | |
| 20 | 33 | 4 | 9 | 20 | 33 | 68 | -35 | 21 |
Εγγράψου τώρα και κέρδισε μπόνους 350% έως €10.000 + 500 δωρεάν περιστροφές!
Πάρε το μπόνους